Unikalne forum wielotematyczne
Wykładzina dywanowa czy jakaś inna? - Wersja do druku

+- Unikalne forum wielotematyczne (http://www.szkolaczytania.org.pl)
+-- Dział: Ogólne (/dzial-ogolne)
+--- Dział: Dom i ogród (/dzial-dom-i-ogrod)
+--- Wątek: Wykładzina dywanowa czy jakaś inna? (/w-wykladzina-dywanowa-czy-jakas-inna)



Wykładzina dywanowa czy jakaś inna? - Linka - 11-09-2016 07:07 AM

Która będzie najlepsza do domu? W grę wchodzi kilka pokojów i korytarz.


Wykładzina dywanowa czy jakaś inna? - Maza - 11-09-2016 07:38 AM

Chyba dywanowa będzie najlepsza, no chyba że wolisz coś bardziej nowoczesnego a mniej przytulnego to wykładzina z pcv też może być ok. ale ja bym jednak polecała wykładzinę dywanową w Warszawie znam fajny sklep, nazywa się Roteco, mogę polecić, bo kupowałam już u nich i mam rozeznanie w cenach


Wykładzina dywanowa czy jakaś inna? - Czakra - 11-09-2016 07:55 AM

A co taka wykładzina dywanowa robi? Udaje dywan?


Wykładzina dywanowa czy jakaś inna? - Draco - 11-09-2016 10:49 AM

Raczej go zastępuje Smile i moim zdaniem to jest wygodniejsze i estetyczniejsze rozwiązanie, zwłaszcza że dywany jak są dobre to potrafią być naprawdę drogie, a tańsze zwykle szybko przestają ładnie wyglądać i czasem też mają obciachowe wzory, boże, jakie ja czasem dywany widuję u ludzi Smile normalnie wczesny Gierek. A wykładzina praktycznie zawsze wygląda spoko, zwłaszcza jak jest lepszej jakości i jednokolorowa. W tym sklepie co podałam są tylko takie dobre gatunkowo


Wykładzina dywanowa czy jakaś inna? - Linka - 11-09-2016 11:03 AM

Wpisałam sobie w wyszukiwarkę i znalazłam coś takiego: wykladziny.net/kontakt/12/wykladziny-olsztyn, a stamtąd trafiłam na ten link: wykladziny.net/kontakt/23/wykladziny-podlogowe-kielce. Czyli oni w różnych miastach, a nawet województwach działają, to super, na pewno uda mi się do któregoś sklepu wybrać


Wykładzina dywanowa czy jakaś inna? - Maza - 11-09-2016 01:11 PM

Polecam, naprawdę warto, zwłaszcza jeśli zależy ci żeby wykładzina dobrze służyła lata


Wykładzina dywanowa czy jakaś inna? - Linka - 11-09-2016 02:35 PM

Właśnie widzę, że chyba warto, przejrzałam sobie pobieżnie tą stronę i muszę zaplanować wycieczkę żeby też dogadać się na miejscu i wszystko dokładnie obejrzeć


Wykładzina dywanowa czy jakaś inna? - Maza - 11-09-2016 03:37 PM

Masz rację, to nie może być pochopna decyzja, żebyś nie żałowała wyboru Smile Cieszę się, ze mogłam pomóc


Wykładzina dywanowa czy jakaś inna? - Linka - 11-09-2016 05:47 PM

Bardzo pomogłaś, dziękuję Smile