Obozy letnie dla nastolatków - Wersja do druku

+-- Dział: Zainteresowania (/dzial-zainteresowania)
+--- Dział: Sport i rekreacja (/dzial-sport-i-rekreacja)
+--- Wątek: Obozy letnie dla nastolatków (/w-obozy-letnie-dla-nastolatkow)

Obozy letnie dla nastolatków - Ethereal Body - 11-02-2016 06:07 PM

Cześć. Piszę do Was, ponieważ chciałabym wysłać moją już nastoletnią córkę na jakiś fajny obóz letni, ale nie wiem jakie miejsce byłoby najlepsze. Byłby to jej pierwszy taki wyjazd, więc nie chce trafić na jakiś nieciekawych organizatorów. Jest to już nastolatka, więc wiadomo, że chce, aby opieka na takim wyjeździe była profesjonalna. Możecie mi coś doradzić? Jakieś miejsce, firmę zajmującą się takimi obozami?

Obozy letnie dla nastolatków - Sharliya - 11-02-2016 06:23 PM

Hej. Mój syn w tym roku też pierwszy raz wyjeżdża na taki obóz młodzieżowy i tak jak ty mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze zorganizowane i spędzi ciekawie czas. Jest to obóz sportowy, więc atrakcji mu pewnie nie zabraknie. Skorzystaliśmy z profesjonalnego biura podróży, które poleciła nam znajoma.

Obozy letnie dla nastolatków - Maza - 11-02-2016 06:45 PM

Witajcie, także zastanawiam się czy w te wakacje nie posłać córki na taki obóz. Nie mam czasu, żeby z nią gdzieś pojechać a nie chce żeby całe wakacje siedziała w domu. Dotąd jeździła jedynie na jakieś wycieczki klasowe czy zielone szkoły organizowane w jej szkole.