Unikalne forum wielotematyczne
Co zrobić z księgowym, który spóźnia się ze swoją pracą? - Wersja do druku

+- Unikalne forum wielotematyczne (http://www.szkolaczytania.org.pl)
+-- Dział: Ogólne (/dzial-ogolne)
+--- Dział: Ekonomia i Gospodarka (/dzial-ekonomia-i-gospodarka)
+--- Wątek: Co zrobić z księgowym, który spóźnia się ze swoją pracą? (/w-co-zrobic-z-ksiegowym-ktory-spoznia-sie-ze-swoja-praca)



Co zrobić z księgowym, który spóźnia się ze swoją pracą? - Uzurpator - 10-17-2016 06:03 AM

Witam! Mamy ogromny problem z księgowym, który generalnie jest strasznie nierzetelnym i nieterminowym facetem. Jak do tej pory go trzymałem, bo mówił, że to rodzina, że to troje dzieci ma, że musi je jakoś w końcu wyżywić. I ja to niby wszystko rozumiem, tylko kurczę później cała firma może mieć przez niego problem :/. Co ja powinienem z nim zrobić?


Co zrobić z księgowym, który spóźnia się ze swoją pracą? - Kancel - 10-17-2016 06:17 AM

A jesteś pewien, że rzeczywistość jest taka, jaką rysuje? Jak komuś zależy na tym, żeby wyżywić rodzinę to raczej się stara, a nie olewa sprawę, więc coś w jego historii mi się nie klei.


Co zrobić z księgowym, który spóźnia się ze swoją pracą? - Uzurpator - 10-17-2016 09:11 AM

Nie wiem, powiem szczerze, czy to prawda. A to, że powinien się starać, to chyba każda głowa rodziny, która musi rodzinę wyżywić by się starała, to też mi się właśnie nie skleja.


Co zrobić z księgowym, który spóźnia się ze swoją pracą? - Musician - 10-17-2016 10:30 AM

Naprawdę, nie ma co go trzymać, to jakiś rodzaj toksycznej osoby, która stara się na Tobie wywrzeć wpływ przez wzbudzanie poczucia winy.


Co zrobić z księgowym, który spóźnia się ze swoją pracą? - Uzurpator - 10-17-2016 12:41 PM

Czyli co? Myślicie,żeby go zwolnić i znaleźć kogoś innego na jego miejsce?


Co zrobić z księgowym, który spóźnia się ze swoją pracą? - Madera - 10-17-2016 03:00 PM

Ale Wy jesteście nieczuli, naprawdę… facet może mieć problem w domu, niedosypiać, a Wy?


Co zrobić z księgowym, który spóźnia się ze swoją pracą? - Musician - 10-17-2016 05:56 PM

Powiem Ci tak koleżanko. Też miałem problemy w domu. Syn mi chorował bardzo, żona też pracowała za najniższą krajową. Ale ja dawałem z siebie wszystko, czy spałem czynie, zawsze starałem się wykonywać swoje obowiązki z najwyższą pieczołowitością. Od tamtej pory sporo czasu minęło, dzisiaj mam własny biznes, który prosperuje. A co do pytania kolegi, nie myślę, żeby zatrudnianie kogoś było najlepszym rozwiązaniem. Dużo tanio wychodzi outsourcing. Ja też korzystam z usług biura, które oferuje księgowość dla firm Warszawa ma ogromną ofertę takich firm, na pweno znajdziesz taką, która będzie świadczyła odpowiednie usługi dla Twojej branży.


Co zrobić z księgowym, który spóźnia się ze swoją pracą? - Kancel - 10-17-2016 07:55 PM

Ja z doświadczenia mogę polecić jedno z warszawskich biur rachunkowych Akvirtus. Wykonują naprawdę kawał porządnej roboty. Na pewno będą o niebo lepsi, niż ten Twój dotychczasowy.


Co zrobić z księgowym, który spóźnia się ze swoją pracą? - Kipsta - 10-17-2016 09:55 PM

Fakt, że jak przeglądałam ofertę biur podatkowych, to oni też mi się rzucili w oczy i wydają się być najbardziej solidni, przy zachowaniu rozsądnych cen.