Unikalne forum wielotematyczne
Promocja sklepu spożywczego, potrzebne opakowania - Wersja do druku

+- Unikalne forum wielotematyczne (http://www.szkolaczytania.org.pl)
+-- Dział: Ogólne (/dzial-ogolne)
+--- Dział: Ekonomia i Gospodarka (/dzial-ekonomia-i-gospodarka)
+--- Wątek: Promocja sklepu spożywczego, potrzebne opakowania (/w-promocja-sklepu-spozywczego-potrzebne-opakowania)



Promocja sklepu spożywczego, potrzebne opakowania - rotten_lady - 10-04-2016 02:05 PM

Siema wszystkim. Za jakiś miesiąc otwieram swój sklep spożywczy i przygotowałem dla naszych klientów fajne atrakcje. Dla każdego kupującego będą przewidziane gratisy i gadżety i jedyna rzecz jakiej mi brakuje to torby z własnym logiem. Gdzie mogę coś takiego dostać?


Promocja sklepu spożywczego, potrzebne opakowania - RAZOR - 10-04-2016 04:16 PM

Jeżeli kogoś mogę ci polecić z tej branży to będzie to firma z której usług korzystam od dłuższego czasu. Namiary masz w skrzynce. Warto się do nich zgłosić bo w przeciwieństwie do innych firm, ta nie zdziera z ludzi skory Wink Jeżeli będziesz miał jeszcze jakieś pytania to służę pomocą Wink


Promocja sklepu spożywczego, potrzebne opakowania - Linka - 10-04-2016 04:31 PM

Znam jedną firmę która robi nadruki właśnie na takich papierowych torbach. W ofercie znajdziesz nie tylko szare torby ale również takie kolorowe lub ze specjalnego materiału Wink Namiary masz już na pw Wink


Promocja sklepu spożywczego, potrzebne opakowania - agnieszkapająk - 10-04-2016 05:24 PM

Prowadzę taką działalność więc może mi uda się pomoc. Wyślij mi wzór nadruku i informacje na temat tych opakowań. Interesuje mnie jakiej wielkości to ma być, z jakiego materiału i przewidywana ilość sztuk Wink Zapraszam do kontaktu Wink