Unikalne forum wielotematyczne
Dobry salon meblowy w Poznaniu - Wersja do druku

+- Unikalne forum wielotematyczne (http://www.szkolaczytania.org.pl)
+-- Dział: Ogólne (/dzial-ogolne)
+--- Dział: Dom i ogród (/dzial-dom-i-ogrod)
+--- Wątek: Dobry salon meblowy w Poznaniu (/w-dobry-salon-meblowy-w-poznaniu)

Strony: 1 2


Dobry salon meblowy w Poznaniu - eminenz - 08-17-2016 01:19 AM

niby duże miasto i salonów też sporo ale jakoś nie możemy z małżonką znaleźć fajnych mebli do mieszkania.


Dobry salon meblowy w Poznaniu - Bogusia_Kaczorowska - 08-17-2016 03:48 AM

A czego konkretnie szukacie? Tzn do jakich pomieszczeń mają być te meble?


Dobry salon meblowy w Poznaniu - eminenz - 08-17-2016 04:46 AM

do salonu


Dobry salon meblowy w Poznaniu - Bogusia_Kaczorowska - 08-17-2016 07:20 AM

A może powiedz coś więcej, na przykład w jakim mają być stylu? Na pewno macie jakieś konkretne wymagania?


Dobry salon meblowy w Poznaniu - eminenz - 08-17-2016 08:30 AM

na stylach zabardzo się nie znam, przede wszystkim chce żeby były wygodne no i ładnie wyglądały, jak to w salonie Smile


Dobry salon meblowy w Poznaniu - Sharliya - 08-17-2016 10:45 AM

Odwiedź dobry salon meblowy w Poznaniu i już Wink chyba ich tam u was nie brakuje? Duże miasto.


Dobry salon meblowy w Poznaniu - eminenz - 08-17-2016 11:28 AM

zdziwiłabyś się jak ciężko znaleźć dobre i fajne meble do tego za rozsądną cenę. jak są fajne to często jakość bylejaka i widać to od razu, nawet jak ktoś się nie zna. nie trzeba być stolarzem żeby wiedzieć że dany mebel szybko się rozleci


Dobry salon meblowy w Poznaniu - Czakra - 08-17-2016 02:28 PM

Jeśli szukacie czegoś naprawdę wygodnego to ja ze swej strony mogę polecić świetne do wypoczynku meble tapicerowane. No i są na pewno modne Smile małżonka będzie zadowolona


Dobry salon meblowy w Poznaniu - eminenz - 08-17-2016 04:02 PM

a co jeśli chodzi o stoły do jadalni ? mamy zamiar postawić taki stół w salonie i tam jadać posiłki. jakie stoły sprawdzą się najlepiej?


Dobry salon meblowy w Poznaniu - Bogusia_Kaczorowska - 08-17-2016 04:16 PM

Wydaje mi się, że stół zawsze najlepiej jest klasyczny, pasuje do każdego otoczenia i nie gryzie się z meblami mającymi ewidentnie inny styl