Unikalne forum wielotematyczne
Czy drzwi wejściowe koniecznie powinny być antywłamaniowe? - Wersja do druku

+- Unikalne forum wielotematyczne (http://www.szkolaczytania.org.pl)
+-- Dział: Ogólne (/dzial-ogolne)
+--- Dział: Dom i ogród (/dzial-dom-i-ogrod)
+--- Wątek: Czy drzwi wejściowe koniecznie powinny być antywłamaniowe? (/w-czy-drzwi-wejsciowe-koniecznie-powinny-byc-antywlamaniowe)



Czy drzwi wejściowe koniecznie powinny być antywłamaniowe? - RicardO - 08-12-2016 02:06 PM

Chcę wymienić drzwi. Ale trochę to nie planowany wydatek wiec w sumie nie do konca mogę poszalec cenowo. Czy drzwi wejściowe koniecznie powinny być antywłamaniowe?


Czy drzwi wejściowe koniecznie powinny być antywłamaniowe? - Musician - 08-12-2016 04:51 PM

Nie ma obowiązku w Polsce ,,posiadania” drzwi antywłamaniowych. To zalezy od ciebie. Możesz kupic solidne drzwi które nei sa antywłamaniowe i tez będzie ok. A teraz kupisz drzwi z montażem we Wrocławiu nawet wiec w sumie masz od razu całość i o nic już się nie martwisz. To wygodne rozwiązanie, sma z niego skorzystałem.


Czy drzwi wejściowe koniecznie powinny być antywłamaniowe? - youngsoldier - 08-12-2016 05:42 PM

Bez przesady, ty masz wybor. To od ciebie zalezy jakie drzwi kupujesz. No jasne ,ze ryzykujesz, ale jak mieszkasz w jakiejs normalnej dzielnicy to niekoniecznie musisz mieć od razu antywłamaniowe drzwi bo to może być w twoim wypadku rozrzutność ale wg mnie lepiej kupic drzwi antywłamaniowe Gerda i nie martwic się potem ze cos może się wydarzyc bo jednak niby jest bezpiecznie ale jednak do konca ufac ludziom nigdy nie można to wiadome