Unikalne forum wielotematyczne
Pędem do specjalisty - Wersja do druku

+- Unikalne forum wielotematyczne (http://www.szkolaczytania.org.pl)
+-- Dział: Ogólne (/dzial-ogolne)
+--- Dział: Medycyna (/dzial-medycyna)
+--- Wątek: Pędem do specjalisty (/w-pedem-do-specjalisty)



Pędem do specjalisty - Bogusia_Kaczorowska - 06-22-2016 09:41 AM

Witajcie. Wykryłam niedawno dziwne guzki w piersi. Są wyczuwalne przy samodzielnym badaniu. Chciałabym się przebadać. Najlepiej udałabym się do specjalisty od razu, bo nasz lekarz domowy ma dziwne podejście. Czy wiecie gdzie można wykonać badanie usg piersi i sutków w Krakowie ? Jeszcze się nie orientuję za bardzo gdzie co jest. przeprowadziłam się tutaj stosunkowo niedawno. Bardzo liczę na wasze porady.


Pędem do specjalisty - RicardO - 06-22-2016 10:04 AM

Cześć. Ja też mieszkam tu od niedawna. Też muszę się udać i wykonać badania wysiłkowe bo podejrzewają u mnie choroby wieńcowe. Z tego, co się orientuję takie badania nie są drogie, dlatego jestem zdecydowany na to, by udać się na nie z wolnej stopy, prywatnie. Badania usg robiła moja szwagierka, prywatnie nie zapłaciła więcej jak 100zł. Tyle, że ona swoje badania robiła w Gdyni. Mniejsza z tym. Sprawdź sobie w necie wykaz klinik prywatnych, cennik też się tak powinien znaleźć. Powodzenia i oby to nie było nic poważnego!


Pędem do specjalisty - Kipsta - 06-22-2016 12:35 PM

Współczuję. O piersi trzeba dbać, więc lepiej zrób jak kolega wyżej podpowiada. Idź prywatnie będziesz miała z głowy. Ja to natomiast mogę polecić tą klinikę nzozrevita.pl/konsultacje/neurolog/ , my akurat konsultowaliśmy się z neurologiem. Mają ciekawą ofertę i myślę, że warto się do nich zgłosić.


Pędem do specjalisty - Linka - 06-22-2016 02:34 PM

a ja tam nie wierze w tych lekarzy. I nikt mnie nie przekona


Pędem do specjalisty - agnieszkapająk - 06-22-2016 04:30 PM

Witam. ja to bym z chęcią wybrała się do dobrego stomatologa, nawet prywatnie.