Unikalne forum wielotematyczne
Egzaminy językowe w Londynie - Wersja do druku

+- Unikalne forum wielotematyczne (http://www.szkolaczytania.org.pl)
+-- Dział: Ogólne (/dzial-ogolne)
+--- Dział: Szkoła i edukacja (/dzial-szkola-i-edukacja)
+--- Wątek: Egzaminy językowe w Londynie (/w-egzaminy-jezykowe-w-londynie)Egzaminy językowe w Londynie - Uzurpator - 04-13-2016 02:32 PM

Kochani, powiedzcie mi czym są te całe egzaminy LCCI IQ. Mieszkam i pracuję w Londynie i coraz częściej przewija się ten temat u mnie w pracy. Wyjaśnijcie mi proszę.


Egzaminy językowe w Londynie - Sharliya - 04-13-2016 03:22 PM

LCCI IQ to w rozwinięciu London Chamber of Commerce and Industry International Qualifications. LCCI IQ dostępne są jako pojedyncze przedmioty, dyplomy i dyplomy grupowe na różnych poziomach w następujących dziedzinach:
Język angielski
Finanse i rachunkowość
Marketing i obsługa klienta
Biznes, administracja i IT


Egzaminy językowe w Londynie - eminenz - 04-13-2016 03:31 PM

LCCI IQ dają wiedzę i umiejętności, aby właściwie wykonywać zadania w strefach wymienionych przez koleżankę wyżej. Są one zaufane i cenione przez pracodawców na całym świecie. Dostępne w postaci pojedynczych tematów, dyplomów czy certyfikatów. Egzaminy koncentrują się one na wspieraniu przedsiębiorstw w Londynie. Reprezentują one interesy tysiącach firm. Łączą tysiące ludzi każdego roku. Jeśli żyjesz i pracujesz w Londynie to mogą ci te egzaminy się przydać. Jak zdawałem egzaminy Cambridge English to również mi się to przydało gdy pracowałem w UK. Wracając do LCCI to zapewniają one możliwości marketingowe, nieograniczony dostęp do porad prawnych i zasobów ludzkich. Zapewniają one dostęp do miejsc w centrum Londynu w celu spotkań i pretenduje do tego, aby być częścią obszernego międzynarodowego programu misji handlowej. LCCI zatem oferuje szeroką gamę usług.