Unikalne forum wielotematyczne
Potrzebuję namiarów na klinikę leczenia uzależnień - Wersja do druku

+- Unikalne forum wielotematyczne (http://www.szkolaczytania.org.pl)
+-- Dział: Ogólne (/dzial-ogolne)
+--- Dział: Człowiek (/dzial-czlowiek)
+--- Wątek: Potrzebuję namiarów na klinikę leczenia uzależnień (/w-potrzebuje-namiarow-na-klinike-leczenia-uzaleznien)



Potrzebuję namiarów na klinikę leczenia uzależnień - RAZOR - 04-04-2016 04:15 PM

Cześć. Jestem zawodowym żołnierzem i pół roku temu wrocilem z misji. Rodzina i znajomi bardzo fajnie mnie powitali, zrobili dużą imprezę itd. Zauwazylem ze od tego czasu piję coś właściwie codziennie. Już z samego rana chce mi się piwa, potem czegoś mocniejszego. Kiedyś to było nie do pomyślenia tym bardziej że ostatnio bardzo słabo u mnie z formą. Wolę się nie zastanawiać czy to alkoholizm czy nie, po prostu wolę iśc do specjalisty który się mną zajmie. Podzielcie się proszę namiarami na jakąś klinikę gdzie pozostanę anonimowy.


Potrzebuję namiarów na klinikę leczenia uzależnień - Linka - 04-04-2016 06:35 PM

Ważne że chcesz się leczyć i podchodzisz do tego bardzo zdrowo. Twój przypadek nie wydaje mi się skomplikowany bo wiesz czego chcesz, a potrzebujesz jedynie drogowskazu. Zajrzyj sobie na tę stronę: alkoholterapia.pl/jak-przebiega-leczenie-alkoholika-z-alkoholizmu. Dowiesz się z niej w jaki sposób przebiega leczenie i co sie na nie składa. W razie pytań pisz, pozdrawiam.


Potrzebuję namiarów na klinikę leczenia uzależnień - youngsoldier - 04-04-2016 08:04 PM

Wiesz ze to sie moze wiazac z odcieciem od znajomych bo to zwykle oni wyporwadzaja na manowce? Pytanie tylko z kim się spotykasz przy wódce, bo jesli to kolega z wojska to moze byc ciezko, dlatego mam nadzieje ze Twoje priorytety są silnie ugruntowane.


Potrzebuję namiarów na klinikę leczenia uzależnień - RAZOR - 04-04-2016 08:56 PM

Rodzina zawsze była dla mnie najważniejsza i nigdy jej nie zawiodłem, dlatego tym razem również mi się uda. Dziękuję za link, bardzo ciekawe informacje. Co sądzicie żeby zgłosić się na leczenie do Alkohol Terapia?


Potrzebuję namiarów na klinikę leczenia uzależnień - Maza - 04-04-2016 10:12 PM

byłam tam i polecam. Obiekt prowadzą profesjonaliści, którzy naprawdę chcąc pomóc. Kompleks położony jest w bardzo malowniczym miejscu, które aż zachęca do zaczęcia wszystkiego od nowa. Byłam tam na odtruciu alkoholowym a przy okazji odnalazłam swoją prawdziwą pasję, czyli malowanie. Wiem ze po wyjsciu jestem lepsza osoba.


Potrzebuję namiarów na klinikę leczenia uzależnień - RAZOR - 04-04-2016 10:51 PM

W internecie znalazłem bardzo dużo pozytywnych opinii co na pewno jest zachęcające. Pozostaje mi tylko zadzwonic i omówić szczegóły. Dzięki za fajną dyskusję i pomoc, bo bez takich ludzi jak Wy na pewno byłoby mi trudniej coś znaleźć i utwierdzić się w słusznym przekonaniu. Pozdrawiam serdecznie.