Unikalne forum wielotematyczne
Potrzebuję namiarów na firmę zakładającą kamienne blaty i parapety. - Wersja do druku

+- Unikalne forum wielotematyczne (http://www.szkolaczytania.org.pl)
+-- Dział: Ogólne (/dzial-ogolne)
+--- Dział: Dom i ogród (/dzial-dom-i-ogrod)
+--- Wątek: Potrzebuję namiarów na firmę zakładającą kamienne blaty i parapety. (/w-potrzebuje-namiarow-na-firme-zakladajaca-kamienne-blaty-i-parapety)



Potrzebuję namiarów na firmę zakładającą kamienne blaty i parapety. - Kipsta - 04-01-2016 03:55 PM

Od pewnego czasu przeprowadzam remont w domu i dopiero teraz zdecydowałam się na małą zmianę odnośnie parapetów i blatów. Zwiększony budżet pozwala mi na wybranie kamiennych wersji, co wiaze sie z potrzeba znalezienia na szybko fachowca z Gorzowa który podejmie się tej pracy. Proszę o namiary, stronę internetową, numer telefonu, cokolwiek do kogoś kompetentnego i uczciwego. Pozdrawiam.


Potrzebuję namiarów na firmę zakładającą kamienne blaty i parapety. - Limon - 04-01-2016 04:05 PM

Cześć. Jeśli chodzi o kamienne parapety Gorzów ma jednego z lepszych w Polsce specjalistów w tym zakresie, który od wielu lat bez przerwy zajmuje się kamieniarką. Firma nazywa się Ganicz, imienia i nazwiska owego pana niestety nie pamiętam ale powinnaś sobie poradzić i znaleźć w internecie bez trudu.


Potrzebuję namiarów na firmę zakładającą kamienne blaty i parapety. - Draco - 04-01-2016 06:29 PM

Hej, wiesz moze czy zajmują się także schodami granitowymi? Wyjątkowo mi na nich zależy bo będą mi idealnie pasować do wystroju. Oczywiscie od dawna o takich marzyłem wiec bede niezwykle szczesliwy jesli mi odpowiesz.


Potrzebuję namiarów na firmę zakładającą kamienne blaty i parapety. - Limon - 04-01-2016 07:28 PM

Pisałem że zajmuje się kamieniarką, więc z pewnością też schodami. Szukałem dla twóczyni tematu linku do strony tej fimry, wiec zamieszcze od razu dla Ciebie do schodów, proszę: kamieniarstwo.ganicz.com.pl/oferta/schody-granitowe/. Mam nadzieję że pomogłem bo dosyć sporo przegrzebałem swoich papierów żeby odnaleźć adres Wink


Potrzebuję namiarów na firmę zakładającą kamienne blaty i parapety. - Draco - 04-01-2016 10:09 PM

Tak, bardzo pomogłeś. Bardzo dziękuję za fatygę i niesamowicie się cieszę że w końcu jest ktoś kto zajmie się tymi schodami Smile. Pozdrawiam serdecznie.