Unikalne forum wielotematyczne
Ultradobry i profesjonalny rower? - Wersja do druku

+- Unikalne forum wielotematyczne (http://www.szkolaczytania.org.pl)
+-- Dział: Zainteresowania (/dzial-zainteresowania)
+--- Dział: Sport i rekreacja (/dzial-sport-i-rekreacja)
+--- Wątek: Ultradobry i profesjonalny rower? (/w-ultradobry-i-profesjonalny-rower)



Ultradobry i profesjonalny rower? - RicardO - 03-24-2016 01:10 PM

Witajcie, chciałbym zapytać czy możecie mi polecić jakiś ultra lekki rower, który ma być aerodynamiczny? Nie znam sie akoś mega na tym a chcę zainwestować w doskonały sprzęt. Będę jeździł tym w Szkocji, w tym po ich górach, dlatego niech to będzie naprawdę dobry rower, który mnie nie zawiedzie w najbardziej nieodpowiednich warunkach.


Ultradobry i profesjonalny rower? - youngsoldier - 03-24-2016 02:59 PM

Szkocja to świetne miejsce do jeżdżenia, zazdroszczę. Już same miasta dają pole do popisu z nierównym terenem, więc wydaje mi się, że kolekcja rowerów Kross 2016 na pewno cię zadowoli. Są tam bardzo różne modele na różne kieszenie więc będziesz mieć dużo do wyboru. Mieszkasz w Szkocji?


Ultradobry i profesjonalny rower? - RicardO - 03-24-2016 04:36 PM

Tak, mieszkam od pięciu lat, ale tak naprawdę ostatnio znajomy z pracy mnie tym zaciekawił, pożyczył rower na kilka wycieczek i złapałem bakcyla. Jak mówiłem nie znam się na tym jakoś mega, ale powiedział mi, żebym zainwestował bo na pewno będzie mi dłużej słuzyć.


Ultradobry i profesjonalny rower? - Uzurpator - 03-24-2016 07:11 PM

Jesli chodzi o krossy to ja bym ci szczególnie polecił Krossa Vento 4.0, to jest rower, na którym możesz zacząć swoją przygodę z jazdą, jeśli oczywiscie faktycznie myślisz o tym poważnie. To rower dla ludzi, którzy wiedzą, czego oczekują od roweru. Jest faktycznie mega lekki, szkielet ma wykonany z włókien carbonowych. Możesz długo na nim wygodnie jezdzić bo jest stworzony do triathlonu, także spokojnie nie będzie on męczący.


Ultradobry i profesjonalny rower? - youngsoldier - 03-24-2016 09:42 PM

Sklep, który ci polecam jest akurat w Poznaniu więc można odbierać osobiście, ale możesz też zamówić wysyłkę. Ostatnio kupowałem żonie rower stąd: bikefun.pl/rowery-kross-trans , więc możesz sobie zobaczyć też inne opcje, może komuś kogo znasz się spodobają. Oferta jest i dla profesjonalistó jak i dla miejskich amatorów.