Unikalne forum wielotematyczne
Sklep-kawiarnia – czym wyposażyć? - Wersja do druku

+- Unikalne forum wielotematyczne (http://www.szkolaczytania.org.pl)
+-- Dział: Różne (/dzial-rozne)
+--- Dział: Hyde Park (/dzial-hyde-park)
+--- Wątek: Sklep-kawiarnia – czym wyposażyć? (/w-sklep-kawiarnia-%E2%80%93-czym-wyposazyc)Sklep-kawiarnia – czym wyposażyć? - eminenz - 03-09-2016 10:51 AM

Urządzam właśnie sklep, który częściowo będzie funkcjonował jako sklep z przekąskami i maszyną do kawy. Dlatego potrzebnych mi jest kilka rzeczy, głównie lodówki. Czy wiecie co mogę kupić i gdzie, żeby nie wydać całego majątku swojego życia, a jedncześnie kupić dobrze?


Sklep-kawiarnia – czym wyposażyć? - youngsoldier - 03-09-2016 11:23 AM

Nie wiem co dla ciebie znaczy dobrze, ale na pewno mozesz zajrzeć na stronę essystemk.pl, gdzie znajdziesz naprawdę duży wybór różnych lodówek i chłodni. Ja tam kupowałem do swojego sklepu, który otworzyłem pół roku temu. Kupowałem sklepowe lady chłodnicze i powiem, ze sprawują się jak dotąd doskonale – są bezawaryjne, ale dla mnie istotniejsze było, że są higieniczne. Łatwe w czyszczeniu i w obsłudze.


Sklep-kawiarnia – czym wyposażyć? - eminenz - 03-09-2016 12:28 PM

Sam do końca jeszcze nie wiem jak zorganizować sobei wnętrze swojego lokalu, niby lokal jest juz zaadaptowany bo funckjonowała tam już jakaś niewielka gastronomia, ale nie pasuje mi ten aranż. Dlatego wymyśliłem, że będą tam właśnie lodówki samoobsługowe z kanapkami i pakowanymi osobno ciastkami, może kubki z zupami kremami, zresztą lokalizacja jest bardzo dobra bo w bliskiej okolicy są biurowce, więc podejrzewam, że podobne miejsce na szybki lunch byłoby ok.


Sklep-kawiarnia – czym wyposażyć? - Bogusia_Kaczorowska - 03-09-2016 03:27 PM

Tak, zgadzam się, że takie „szczegóły” są bardzo istotne, aranżacji kawiarni ES SYSTEM K nie nalezy lekceważyć. Ma to zapewnic maksymalne wykorzystanie przestrzeni, ale jednocześnie nie doprowadzac do tego, że ludzie będą się gnieździć.


Sklep-kawiarnia – czym wyposażyć? - youngsoldier - 03-09-2016 03:56 PM

No to już masz duzo informacji, a automat do kawy będziesz miał do kawy rozpuszczalnej czy do prawdziwej? Bo wiesz, że nie ma nic gorszego od rozpuszczalnej kawy?


Sklep-kawiarnia – czym wyposażyć? - eminenz - 03-09-2016 06:55 PM

Spokojnie, wiem, dlatego to będzie prawdziwy automat ze spieniaczem do mleka i podciśnieniem, bo co jak co, ale w okolicach biur kawa jest chyba najpewniejszym towarem, jaki istnieje hahaahha