Unikalne forum wielotematyczne
Komary wlatujące w nocy – pomocy!!!! - Wersja do druku

+- Unikalne forum wielotematyczne (http://www.szkolaczytania.org.pl)
+-- Dział: Ogólne (/dzial-ogolne)
+--- Dział: Dom i ogród (/dzial-dom-i-ogrod)
+--- Wątek: Komary wlatujące w nocy – pomocy!!!! (/w-komary-wlatujace-w-nocy-%E2%80%93-pomocy)



Komary wlatujące w nocy – pomocy!!!! - Czakra - 03-03-2016 09:08 AM

Ludzie, jak sobie radzicie z tymi paskudnymi komarami latem???? Zima powoli się kończy, a to oznacza, że moje problemy znów wrócą. Mieszkam pod dachem, latem nie idzie wytrzymać bez wietrzenia, a najlepszy moment jest nocą oczywiście, gdzie te paskudy lecą mi jak głupie do domu i potem żywcem zjadają :/ jak sobie radzić z takimi komarami?


Komary wlatujące w nocy – pomocy!!!! - Kancel - 03-03-2016 09:29 AM

Nie wietrzyć, kupić klimatyzację, mieć w nosie upały no i komary Big Grin


Komary wlatujące w nocy – pomocy!!!! - Czakra - 03-03-2016 09:56 AM

no na pewno mnie stać na takie rozwiązanie…poważnie pytam, proszę o pomoc bo w zeszłym roku każdy wieczór to było rodzinne polowanie na komary, mamy blisko zbiornik wodny i pewnie stąd ich tyle.


Komary wlatujące w nocy – pomocy!!!! - eminenz - 03-03-2016 11:42 AM

A wiesz koleżanko czy jest moskitiera ? Tongue Według mnie nie ma lepszego rozwiązania niż właśnie coś takiego. Siateczka na oknie powoduje, że normalnie wpada do domu światło i świeże powietrze, ale z drugiej strony jest on a na tyle gęstym sitem, że żadne bzyczące nad uchem obrzydlistwo nie wpada do domu Big Grin Polecam, bo sam jakiś czas temu zainwestowałem w to, nie jest drogie, a nic do domu nie wlatuje i można 24 h/d mieć chatkę otwartą.


Komary wlatujące w nocy – pomocy!!!! - Czakra - 03-03-2016 02:09 PM

no dobra, a co z drzwiami, jak zamontuje tam siatkę to przecież nie wyjdę z domu?


Komary wlatujące w nocy – pomocy!!!! - eminenz - 03-03-2016 04:32 PM

Po prostu moskitiery drzwiowe są w formie dodatkowych drzwi, po prostu kupujesz siatkę razem z ramką i do tego jeszcze zawiasami, montujesz to sobie na drzwiach i masz otwieraną siatkę. Jak masz otwarte drzwi to siatkę zamykasz, jak chcesz wyjść to otwierasz jak drugie drzwi. Proste i wcale nie skomplikowane w montażu.


Komary wlatujące w nocy – pomocy!!!! - RicardO - 03-03-2016 05:09 PM

albo se kup jakiegoś śmierdziucha podłączanego do kontaktu, wytruje nie tylko owady, ale wszystko co żyej w mieszkaniu, hehe Tongue tak na poważnie polecam taką moskitierę bo sam jestem bardzo zadowolony z tego rozwiązania.


Komary wlatujące w nocy – pomocy!!!! - Czakra - 03-03-2016 07:43 PM

dobra, przekonaliście mnie, ciekawe czy sobie poradzę z montażem samodzielnie, ale i tak ogromne dzięki za wasze zainteresowanie i pomoc.


Komary wlatujące w nocy – pomocy!!!! - RicardO - 03-03-2016 08:28 PM

a to męża nie masz tam jakiegoś chłopa złotej rączki co zajmie się montaże? nie jest to jakieś trudne, to faktr.