Unikalne forum wielotematyczne
Szukam firmy wykonującej przeciski pod drogami - Wersja do druku

+- Unikalne forum wielotematyczne (http://www.szkolaczytania.org.pl)
+-- Dział: Ogólne (/dzial-ogolne)
+--- Dział: Praca i kariera (/dzial-praca-i-kariera)
+--- Wątek: Szukam firmy wykonującej przeciski pod drogami (/w-szukam-firmy-wykonujacej-przeciski-pod-drogami)



Szukam firmy wykonującej przeciski pod drogami - youngsoldier - 02-04-2016 09:40 AM

Dzień dobry. Czy orientujecie się, który wykonawca ma doświadczenie w wykonywaniu przecisków pod drogami i mostami? Słyszałem, że sprawdzają się one przy budowie kanalizacji wodnej i sanitarnej, a także podczas wykonywania instalacji gazowych, telekomunikacyjnych oraz energetycznych.


Szukam firmy wykonującej przeciski pod drogami - avulsed - 02-04-2016 11:16 AM

No tak, przeciski mają szerokie zastosowanie. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, które pozwala uniknąć zakłóceń w ruchu drogowym oraz ingerencji w istniejące nawierzchnie. Trudno mi wskazać jednego wykonawcę, ale myślę, że coraz więcej firm decyduje się rozszerzyć swoją ofertę o tego rodzaju usługi.


Szukam firmy wykonującej przeciski pod drogami - RicardO - 02-04-2016 12:35 PM

Ja mogę polecić jedna firme, która ma doświadczenie w wykonywaniu róznego rodzaju przecisków pod drogami czy mostami. Adres internetowy tej firmy to wierceniasterowane.pl/ Znajdziesz tam opisy poszczególnych etapów budowy przy wykorzystaniu przecisków oraz innych technologii bezwykopowych.


Szukam firmy wykonującej przeciski pod drogami - youngsoldier - 02-04-2016 03:15 PM

Ja jestem szczególnie zainteresowany przeciskami poddrogowymi bo inne technologie bezwykopowe są mi już znane.


Szukam firmy wykonującej przeciski pod drogami - RicardO - 02-04-2016 05:44 PM

No więc ta firma wykonuje przeciski pneumatyczne, hydrauliczne oraz przeciski kretem, czyli przebijakiem. A ciebie jaki rodzaj przecisków najbardziej interesuje?


Szukam firmy wykonującej przeciski pod drogami - youngsoldier - 02-04-2016 07:35 PM

W sumie musze zapoznać się z każdym rodzajem przecisków, gdyż nie jestem zbyt dobrze zorientowany w tym temacie.


Szukam firmy wykonującej przeciski pod drogami - RicardO - 02-04-2016 08:43 PM

Aha, no to na stronie internetowej, którą ci podałem, znajdziesz opisy, a nawet ilustracje wszystkich wymienionych przeze mnie rodzajów przecisków.


Szukam firmy wykonującej przeciski pod drogami - youngsoldier - 02-04-2016 09:10 PM

Właśnie znalazłem. Bardzo obrazowo i przejrzyście zostało wszystko przedstawione. Firma posiada profesjonalną stronę internetową i zamieszczone przez nią opisy zachęcają mnie do skorzystania z jej usług.