Unikalne forum wielotematyczne
Pokój dla córki - Wersja do druku

+- Unikalne forum wielotematyczne (http://www.szkolaczytania.org.pl)
+-- Dział: Ogólne (/dzial-ogolne)
+--- Dział: Dom i ogród (/dzial-dom-i-ogrod)
+--- Wątek: Pokój dla córki (/w-pokoj-dla-corki)



Pokój dla córki - RAZOR - 02-02-2016 04:44 PM

Witam wszystkich. Pokój mojej córki przeszedł spore zmiany i teraz po remoncie pomagam jej w kwestii urządzenia. Jako wzorowy tata, podtrzymujący autorytet, postanowiłem, że na własną rekę poszukam jej pięknych mebli. Niestety, trochę się z tym wkopałem, bo jednak gust męski a kobiecy to ciężko czasem pogodzić.. Może pomożecie mi i dacie znać o interesujących pomysłach na wystrój wnętrz?


Pokój dla córki - rotten_lady - 02-02-2016 05:43 PM

Jej, jaki kochany tata Wink Na pewno wydaję mi się, że dobrym pomysłem będzie zakup pięknego i stylowego biurka do pokoju Wink Bo podejrzewam, że będzie długo przy nim przesiadywała, czy to przy komputerze czy laptopie.


Pokój dla córki - agnieszkapająk - 02-02-2016 06:06 PM

Od siebie dodam, że doskonałym wyborem są meble skandynawskie którymi można idealnie urządzić praktycznie każdą przestrzeń domową. Myślę, że są w bardzo dobrym guście i córce na pewno by się spodobały. Do tego wyjdziesz na całkiem nowoczesnego tatę, jak od razu wyjedziesz z nazwą stylu itp. Tongue


Pokój dla córki - youngsoldier - 02-02-2016 08:03 PM

No super, ale jak ja robiłem swojej zonie remont to tylko się potem dowiedziałem, ze jej zepsułem pokoj i nie chce teraz w takim mieszkac. Zero wdziecznosci oby twoja corka nie była tez taka bo echhh


Pokój dla córki - RAZOR - 02-02-2016 09:24 PM

Akurat z moją córeczką to mamy świetny kontakt i często dogadujemy się jak najlepsi przyjaciele. Myślę, że to jest właśnie idealna recepta na dobrą relację z dziećmi, być im i rodzicem ale i przyjacielem w jednym.