Unikalne forum wielotematyczne
Automatyczne kosiarki od Husqvarny – co o nich myślicie???? - Wersja do druku

+- Unikalne forum wielotematyczne (http://www.szkolaczytania.org.pl)
+-- Dział: Ogólne (/dzial-ogolne)
+--- Dział: Dom i ogród (/dzial-dom-i-ogrod)
+--- Wątek: Automatyczne kosiarki od Husqvarny – co o nich myślicie???? (/w-automatyczne-kosiarki-od-husqvarny-%E2%80%93-co-o-nich-myslicie)



Automatyczne kosiarki od Husqvarny – co o nich myślicie???? - Limon - 02-02-2016 04:29 PM

Siemanko! Jak wyżej, będę kupował swoją pierwszą w życiu kosiarkę Tongue To śmieszne może, ale sprawa dla mnie jak najbardziej poważna. Oczom moim ukazała się niedawno kosiarka automatyczna Husqvarna i strasznie mnie ona zainteresowała. Co o niej myślicie, ktoś w ogóle korzystał i może powiedzieć czy to się opłaca?


Automatyczne kosiarki od Husqvarny – co o nich myślicie???? - Draco - 02-02-2016 05:12 PM

ja co prawda korzystam z innej marki, ale jestem strasznie zadowolony z tego urządzenia, samo wszystko robi, kosi skuteczne i stosunkowo szybko, a do tego rzadko trzeba po niej jakoś mocno poprawiać.


Automatyczne kosiarki od Husqvarny – co o nich myślicie???? - Uzurpator - 02-02-2016 07:35 PM

Z tego co ja się znam to kosiarki Husqvarna w ogóle uchodzą za bardzo dobry sprzęt, więc zapewne zarówno te automatyczne, jak i takie standardowe, są wysokiej jakości. Ja akurat mam od nich piły, są w domu już wiele lat i naprawdę nie mają lekkiego życia, a sprawdzają się super i nie mam z nimi żadnego problemu. Nawet łańcuch jest na tyle wysokiej jakości, że nie trzeba go ostrzyć często, więc kosiarki pewnie są równie dobre.


Automatyczne kosiarki od Husqvarny – co o nich myślicie???? - Limon - 02-02-2016 09:04 PM

Szkoda kurczę, że nie mam możliwości sprawdzenia u kogoś jak działa taka kosiareczka, ale w sumie racja, marka jest niezła, więc chyba się na to zdecyduję. W każdym bądź razie dzięki Big Grin