Unikalne forum wielotematyczne
Co to jest ten kolimator? - Wersja do druku

+- Unikalne forum wielotematyczne (http://www.szkolaczytania.org.pl)
+-- Dział: Zainteresowania (/dzial-zainteresowania)
+--- Dział: Hobby, nasza twórczość (/dzial-hobby-nasza-tworczosc)
+--- Wątek: Co to jest ten kolimator? (/w-co-to-jest-ten-kolimator)



Co to jest ten kolimator? - RAZOR - 02-02-2016 10:38 AM

Witam ostatnio zagłebiłen się troche w to aeg ale jednego nie rozumiem. Co to jest ten kolimator asg ? Celownik czy co? Opisy tego są jakieś niezrozumiałe dla mnie... Podobno to jest bardzo potrzebne do celowania ale jaka jest zasada konkretni dizałania i z czym to się je ?


Co to jest ten kolimator? - RicardO - 02-02-2016 11:19 AM

No to jest coś co montujesz na szynie ris (mam nadzieje ze chociaz wiesz co to jest). regulujesz sobie punkt w który celujesz. prosta sprawa. może tak wygląda w internecie trudno ale serio nic takiego. ogólnie aha jeszcze to : w tym sprzęcie chodzi o to że możesz tego używać i w dzień i w nocy. To jest mega zaleta! dobre na wszelke wypady tematyczne. my z kolegami zawsze tego używamy. w dzień i w nocy Smile


Co to jest ten kolimator? - Draco - 02-02-2016 02:11 PM

: ja ogólnie mam taki karabin do tego kolimatora i mam pytanie zwiąaazane z tematem – czy te kulki pasują do AK74? taniemilitaria.pl/pl,kulki-madballs-0-20g-2500-szt,3,10,33,16,3247.html bo widzę że pasują do przedziału 250 do 400 fps. To będzie spoko? Wiem że one są polerowane i przez to niezawodne ale nic więcej


Co to jest ten kolimator? - Uzurpator - 02-02-2016 02:30 PM

chwila chwila, tu kolega pyta najpierw o kolimator, to najpierw o tym mu dokładnie odpowiemy...


Co to jest ten kolimator? - eminenz - 02-02-2016 03:46 PM

Jak, o czym tu gadać? Przecież pierwszy odpowiadająćy już dokładnie wyjaśnił o co chodzi więc nie wiem w czym problem. niektórzy to chyba się odzywają tylko po to że by robić problemu. jeeezuuu...


Co to jest ten kolimator? - Bogusia_Kaczorowska - 02-02-2016 06:11 PM

kolimator to je taki koliber