Unikalne forum wielotematyczne
Budowlane zakupy internetowe - Wersja do druku

+- Unikalne forum wielotematyczne (http://www.szkolaczytania.org.pl)
+-- Dział: Ogólne (/dzial-ogolne)
+--- Dział: Dom i ogród (/dzial-dom-i-ogrod)
+--- Wątek: Budowlane zakupy internetowe (/w-budowlane-zakupy-internetowe)



Budowlane zakupy internetowe - Limon - 01-08-2016 07:39 PM

Witam. Podajcie mi proszę jakikowiek sklep internetowy, bo nie mogę już wytrzymać tych wycieczek do Castoramy i Liroy z moją żoną... Ja wiem, że ona chce pomóc, ale to trwa zdecydowanie zbyt długo. Tak miałaby zajęcie, bo by sobie przeglądnęła tą stronę kiedy w pracy jestem, a ja mógłbym wybrać to co mi pasuje.


Budowlane zakupy internetowe - RicardO - 01-08-2016 09:25 PM

Czyli dajesz żonie stronę internetową żeby odwrócić jej uwagę? Genialne Tongue My zamawialiśmy kabiny i umywalki na e-budujemy: e-budujemy.pl/umywalki_meblowe,6155k i jeszcze 1 link: e-budujemy.pl/kabiny_prostokatne_sanplast,6574k, ale na stronie masz wszystko, ładne kafeleczki, które jej się pewnie spodobają, ale uważaj, bo może ci tam utknąć na dłuższy czas Tongue


Budowlane zakupy internetowe - Limon - 01-08-2016 09:47 PM

Dzięki za wsparcie. Pokazałem jej stronę i faktycznie zacząłem od płytek i mamy już jakieś porozumienie... Czy ktoś zamawiał z tej strony baterie kuchenne? Byłbym wzniebowzięty jeśli na jednej stronie mógłbym zamówić większość rzeczy... podaje linka e-budujemy.pl/baterie_kuchenne_ferro,4460k, może akurat ktoś miał z nimi coś do czynienia i się wypowie Wink