Unikalne forum wielotematyczne
Szukam wyjściowej bluzki, gdzie szukać? - Wersja do druku

+- Unikalne forum wielotematyczne (http://www.szkolaczytania.org.pl)
+-- Dział: Ogólne (/dzial-ogolne)
+--- Dział: Styl życia (/dzial-styl-zycia)
+--- Wątek: Szukam wyjściowej bluzki, gdzie szukać? (/w-szukam-wyjsciowej-bluzki-gdzie-szukac)Szukam wyjściowej bluzki, gdzie szukać? - Madera - 12-29-2015 01:18 PM

Hej dziewczyny. Za miesiąc idę na imprezę firmową i nie mam zielonego pojęcia jak się ubrać. Myślałam nad jakąś ładną sukienką, ale impreza jest dość luźna i we wspólnym wąskim gronie. Wpadłam na pomysł, żeby założyć jakąś ładna bluzkę i materiałowe spodnie. I tu pojawił się problem, bo nie mam takiej. Może ktoś poleci mi jakiś fajny sklep?


Szukam wyjściowej bluzki, gdzie szukać? - Kipsta - 12-29-2015 03:19 PM

Ja ostatnio szukając w sieci różnych ciekawych stylów, trafiłam na fajny sklep. Jak wpiszesz w wyszukiwarce Kafrim to spokojnie znajdziesz coś dla siebie. Ja kupiłam tam jakiś czas temu bardzo elegancką bluzkę. Zerknij, nie wiem jaki masz gust ale jest tam sporo rzeczy więc powinnaś coś wybrać.


Szukam wyjściowej bluzki, gdzie szukać? - Madera - 12-29-2015 03:35 PM

No ja tak szukałam właśnie, że wpisywałam typ ciuchów. Widziałam fajne bluzki damskie sklep online to to czego szukam bo teraz nie mam za bardzo czasu żeby jechać do galerii. Tak mogę sobie w biurze wejść i zamówić wszystko.


Szukam wyjściowej bluzki, gdzie szukać? - agnieszkapająk - 12-29-2015 06:19 PM

Spróbuj moim sposobem, mam taką aplikację na telefonie na której pokazuje mi bardzo dużą ilość sklepów internetowych. Wchodzę, wybieram kategorie i szukam konkretnego produktu. Fajne jest to, że mogę sobie ustawić filtry i szukać tylko tego co tak naprawdę mnie interesuje.


Szukam wyjściowej bluzki, gdzie szukać? - Madera - 12-29-2015 07:38 PM

A co to dokładnie za aplikacja? Bo to by mi pewnie dużo ułatwiło. Nie łatwo jest znaleźć coś w sklepach internetowych, bo jest ich tyle że nie wiadomo od czego zacząć.


Szukam wyjściowej bluzki, gdzie szukać? - Kipsta - 12-29-2015 09:55 PM

Słyszałam o czymś podobnym, chyba jest nawet taka strona w internecie która pokazuje ci oferty różnych sklepów. Nie jestem specjalistą w tej dziedzinie więc ci nie doradzę Smile Ale mogę życzyć szczęścia w szukaniu wymarzonej bluzki Big Grin