Pytanie o wózek dla dziecka. - Wersja do druku

+--- Dział: Porady (/dzial-porady)
+--- Wątek: Pytanie o wózek dla dziecka. (/w-pytanie-o-wozek-dla-dziecka)

Pytanie o wózek dla dziecka. - Limon - 12-21-2015 02:28 PM

Stoję przed wyborem wózka dla mojego dziecka, sporo jest tego w sklepach i nie wiem co mam wybrać. Spacerówka jakiś dwa w jednym ? Czy coś w tym stylu, za dużo by wybrać coś bez doświadczenia.

Pytanie o wózek dla dziecka. - Linka - 12-21-2015 03:52 PM

Ja Ci polecę wózki Tako sama takiej firmy mam od kilku lat i jest niezawodny, przetrzymał dwójkę moich dzieciaków i dałam go jeszcze znajomym! Po prostu wózki nie do zajechania.

Pytanie o wózek dla dziecka. - Limon - 12-21-2015 06:30 PM

Fajnie, że napisałaś! Rozejrzę się więc za wózkami marki Tako. Na ulicy jak patrzyłem po wózkach to tez ich sporo widziałem więc to chyba mówi samo za siebie. Mam kolejne pytanie znajomych córka ma urodziny i zastanawiam się czy książeczka interaktywna Tiny Love to dobry pomysł czy pomyśleć o czymś innym ?

Pytanie o wózek dla dziecka. - Madera - 12-21-2015 06:41 PM

Według mnie każda interaktywna zabawka jest dobra na prezent bo dzieci dzięki niej się uczą a nie tylko bawią a to bardzo ważne! Smile