Unikalne forum wielotematyczne
Ile może trwać remont? - Wersja do druku

+- Unikalne forum wielotematyczne (http://www.szkolaczytania.org.pl)
+-- Dział: Ogólne (/dzial-ogolne)
+--- Dział: Dom i ogród (/dzial-dom-i-ogrod)
+--- Wątek: Ile może trwać remont? (/w-ile-moze-trwac-remont)



Ile może trwać remont? - RAZOR - 12-18-2015 02:41 PM

Chciałem was zapytać z jakich ekip remontowych korzystacie? Mieszkam w Poznaniu, robię remont, zależy mi, żeby skończyć przed naszą dziesiątą rocznicą ślubu, bo wtedy zjeżdża się do nas cała rodzina. Część z tej rodziny będzie u nas spała, dlatego nie mogę się nadziwić jakim cudem remont trwa już 3 miesiące!


Ile może trwać remont? - youngsoldier - 12-18-2015 04:59 PM

Hahahaha, stary, trzy miechy to ja nie wiem co ty tam remontujesz czy nowy dom stawiasz.


Ile może trwać remont? - RAZOR - 12-18-2015 05:31 PM

Codziennie sam sobie zadaję to pytanie. Raz przyszła ekipa i zaczęła, zostawiła wszystko po 2 tygodniach, potem następna stwierdziła, że to dla nich za dużo roboty (!!!). Kilka po drodze odmówiło twierdząc, że są zajęci z obecnymi klientami, to pewnie te najlepsze ekipy są. Teraz szukam kilku do różnych rzeczy. Chcę kogoś porządnego, kto mi postawi schody i balustrady nierdzewne Poznań wychodzi najtaniej i najlepiej.


Ile może trwać remont? - youngsoldier - 12-18-2015 06:08 PM

Sorry, ale żeby teraz znaleźć dobrą firmę remontowo-budowlaną to trzeba chyba samemu być budowlańcem. Sam się nieraz naciąłem, a bo np. nie wrócili z materiałami, albo znalazłem masę butelek na podłodze. Dobra wiadomość jest taka, że mam kogos od schodów poznański producent, który robi naprawdę świetne i solidne. Można mu zaufać.


Ile może trwać remont? - RAZOR - 12-18-2015 07:47 PM

Już powoli zaczynałem tracić nadzieję, że coś w ogóle da się zrobić. Niby do „Zdziśka spod piątki” nikt nie chce iść, ale przynajmniej było wiadomo, dokąd pójść z reklamacją


Ile może trwać remont? - youngsoldier - 12-18-2015 08:14 PM

Może i tak, ale z drugiej strony „Zdzichu” też nie wylewa za kołnierz, a z pracą różnie bywało. Pomyśl, że jak już znajdziesz „tego jedynego” (heheh), cała awantura będzie warta końcowego efektu i schody na pewno będziesz miał porządne.