Unikalne forum wielotematyczne
Ile przeciętnie trwa Wasz stosunek? - Wersja do druku

+- Unikalne forum wielotematyczne (http://www.szkolaczytania.org.pl)
+-- Dział: Ogólne (/dzial-ogolne)
+--- Dział: Seks (/dzial-seks)
+--- Wątek: Ile przeciętnie trwa Wasz stosunek? (/w-ile-przecietnie-trwa-wasz-stosunek)



Ile przeciętnie trwa Wasz stosunek? - RAZOR - 12-18-2015 10:14 AM

Siema! Obawiam się, że za szybko kończę łóżkowe igraszki i moja kobieta nie jest zadowolona. Ile przecietnie trwają Wasze baraszki? Chciałbym wiedzieć, jak wypadam na tle średniej.


Ile przeciętnie trwa Wasz stosunek? - youngsoldier - 12-18-2015 12:42 PM

Średnia średnią, wazne jest to, jak dlugiego stosunku potrzebuje Twoja kobieta, by być usatysfakcjonowaną. Jeśli widzisz, ze jest inaczej, proponuję nad tym popracować.


Ile przeciętnie trwa Wasz stosunek? - RAZOR - 12-18-2015 02:32 PM

OK. Masz może pomysł jak zapobiec zbyt wczesnemu wytryskowi? Myślisz o suplementach i innych specyfikach tego typu?


Ile przeciętnie trwa Wasz stosunek? - youngsoldier - 12-18-2015 03:16 PM

Na pewno różnego rodzaju srodki też wchodzą w grę. Proponuję przetestować kilka z nich i sprawdzić efekty. Możesz też zadowolić swoja kobietę oralnie i wydłużyć gre wstępną.


Ile przeciętnie trwa Wasz stosunek? - Linka - 12-18-2015 03:44 PM

Jako kobieta podpisuję się rękami i nogami pod wydłużeniem gry wstępnej. Odkąd nauczyłam tego mojego faceta nasz seks jest zdecydowanie przyjemniejszy.


Ile przeciętnie trwa Wasz stosunek? - RAZOR - 12-18-2015 04:11 PM

Dzieki za wszystkie sugestie. Przetestuję je dzisiejszej nocy Smile a mieliście może doświadczenia z tabletkami, żelami czy sprejami wydłużającymi stosunek/


Ile przeciętnie trwa Wasz stosunek? - avulsed - 12-18-2015 06:07 PM

Takie specyfiki działają, ale trudno znaleźć dla siebie idealny. Musisz przetestować kilka i wybrać ten najlepszy dla siebie.